Комисије за избор пројеката у области јавног информисања у 2020. години.

Комисије за избор пројеката у области јавног информисања у 2020. години

 

I Конкурс за суфинансирање проjеката производње медијских садржаја за интернет медије

  • Стеван Ристић (предлог Асоцијације медија)
  • Др Ана Мартиноли (предлог Асоцијације независних електронских медија)
  • Нада Гагић (предлог Асоцијације независних електронских медија)
  • Душан Миљковић (независни стручњак за медије)
  • Петар Бошковић (независни стручњак за медије)

 

II Конкурс за суфинансирање проjеката производње медијских садржаја за радио

  • Филип Младеновић (предлог Независног удружења новинара Србије)
  • Едиб Хонић (предлог Удружења новинара Србије)
  • Ана Јовановић  (предлог Друштва новинара Ниша)
  • Бранислав Санчанин (независни стручњак за медије)
  • Слађана Алексић (независни стручњак за медије)

 

III Конкурс за суфинансирање проjеката производње медијских садржаја за штампане медије и сервисе новинских агенција

  • Маја Раковиц (предлог Удружења радио-станица РАБ Србија)
  • Изабела Бранковић (предлог Асоцијације медија)
  • Оливера Милошевић (предлог Удружења новинара Србије)
  • Ђорђе Ковачевић (независни стручњак за медије)
  • Мугдим Шехалић (независни стручњак за медије)

 

IV Конкурс за суфинансирање проjеката производње медијских садржаја за телевизије

  • Гордана Суша (предлог Независног удружења новинара Србије)
  • Оливера Ковачевић (предлог Удружења новинара Србије)
  • Петар Денда (предлог Удружења спортских новинара Србије)
  • Миодраг Миљковић (независни стручњак за медије)
  • Срђан Цонић (независни стручњак за медије)

 

V Конкурс за суфинансирање проjеката производње медијских садржаја намењених припадницима српског народа у земљама региона

  • Драгана Пејовић (предлог Удружења новинара Србије)
  • Звонко Дамњановић (предлог Локал преса)
  • Нинослав Смиљковић (предлог Професионалног удружења новинара Србије)
  • Оливера Марковић (независни стручњак за медије)
  • Дејан Глигоријевић (независни стручњак за медије)

 

VI Конкурс за суфинансирање проjеката производње медијских садржаја који се реализују путем електронских медија чији издавачи имају седиште на територији АП Косово и Метохија

  • Слободан Радичевић (предлог Удружења новинара Србије)
  • Никола Лазић (предлог Локал преса)
  • Небојша Величковић (предлог Друштва новинара Ниша)
  • Слободан Станковић (независни стручњак за медије)
  • Љубица Здравковић Џонов (независни стручњак за медије)

 

VII Конкурс за суфинансирање проjеката производње медијских садржаја на језицима националних мањина

  • Александра Шањевић (предлог Независног удружења новинара Србије)
  • Стевица Бјелкић (предлог Друштва новинара Војводине)
  • Ивица Шмит (предлог Асоцијације Радио-телевизија Србије)
  • Марина Димитрић (независни стручњак за медије)
  • Олга Дрецун (независни стручњак за медије)

 

VIII Конкурс за суфинансирање проjеката  производње медијских садржаја намењених особама са инвалидитетом

  • Бранимир Груловић (предлог Друштва новинара Ниша)
  • Стојан Марковић (предлог Локал преса)
  • Биљана Ратковић Његован (предлог Друштва новинара Војводине)
  • Тина Драгићевић (независни стручњак за медије)
  • Биљана Селаковић (независни стручњак за медије)

 

IX Конкурс за суфинансирање проjеката oрганизовања и учешћа на стручним, научним и пригодним скуповима, као и унапређивања професионалних и етичких стандарда у области jавног информисања

  • Виолета Кецман (предлог Асоцијације независних електронских медија)
  • Злата Куреш (независни стручњак за медије)
  • Мирослав Живковић (независни стручњак за медије)
  • Лидија Обрадовић (независни стручњак за медије)
  • Данијела Јанков (независни стручњак за медије)

 

Решења о именовању чланова Комисије за Конкурс за суфинансирање пројеката из области јавног информисања се налазе на страници: http://www.kultura.gov.rs/cyr/konkursi


Lowest Price Cialis Sold Online Cheap Cialis

Buy Generic CialisErectile Dysfunction Pills

Buy Sildenafil Buy Cialis without prescription Buy Cialis

Cialis Price Order Cialis Order Cialis Generic